Česky  |  English

MENU

Informace
Fórum
Členové
Mediální partneři
Historie
Streamy
Výsledky zápasů

Výsledky zápasů

Soupeř: Corrupted Team (Maďarsko)

Termín: 13.10.2011 21:00
Výsledek: Prohra 0:5

Detail:
Katrina - nZANS (Master) 1:2
CrossGuard - mOsTeN (Master) 0:2
Raab - JackONeal (Diamond) 0:2
Biomag - Pisti (Master) 1:2
Biomag, Raab - nZANS, JackONeal (Master, Diamond) 0:2

Soupeř: Demonknights (Německo)

Termín: 12.10.2011 21:00
Výsledek: Prohra 1:4

Detail:
Satik (Akilae) - Mereel (Diamond) 2:0
CrossGuard - Prog (Master) 0:2
Michael - Skatman (Platina) 0:2
Biomag - MilkLizard (Platina) 0:2
Unfo, Satik - Skatman, Mereel (Diamond) 0:2

Soupeř: Micronae Supremacy Talents (Finsko)

Termín: 11.10.2011 21:00
Výsledek: Prohra 0:5

Detail:
CrossGuard - Vapaach (Master) 1:2
Satik (Akilae) - suprHiiva (Master) 0:2
Michael - peterra (Master) 0:2
Unfo - Mayd (Master) 0:2
Biomag, Raab - suprHiiva, peterra (Master) 0:2

Soupeř: Clan Poland.SC2 (Polsko)

Termín: 10.10.2011 20:30
Výsledek: Prohra 2:3

Detail:
Unfo - Zergadis (Master) 2-1
Biomag - Killah (Master) 0:2
Swen - Spike (Master) 0:2
Raab - DaNa (Master) 0:2
Unfo, Satik - Zergadis, Spike (Master) 2-0

Soupeř: The GhoST Clan.SC2 (Lotyšsko)

Termín: 9.10.2011 20:30
Výsledek: Prohra 1:4

Detail:
Unfo - Choojoy (Diamond) 2-0
GoodWill - mWpJoSticK (Diamond) 0:2
CrossGuard - mWpLisandro (Master) 0:2
Satik - Keytil (Master) 1:2
CrossGuard, Satik - mWpJoSticK, Keytil (Master, Diamond) 0:2

Soupeř: Team.Ases (Francie)

Termín: 6.10.2011 21:00
Výsledek: Prohra 2:3

Detail:
Katrina - AsTKirth (Diamond) 2-0
Raab - nOxhyde (Diamond) 2:0
CrossGuard - Plums (Master) 0:2
Satik - AsTHyDrOO (Master) 1:2
Raab, Biomag - AsTKalyos, AsTHyDrOO (Master) 1:2

Soupeř: KnightS* StarCraft II (Německo)

Termín: 5.10.2011 21:00
Výsledek: Prohra 0:5

Detail:
CrossGuard - WiseEye (Master) 0:2
Unfo - Mobywan (Master) 0:2
Raab - hjop (Master) 0:2
Satik - RainMan (Grand Master) 1:2
Raab, Biomag - PietFriet, Pixel (Master) 0:2

Soupeř: Ne Humanus Crede (Norsko)

Termín: 4.10.2011 ve 21:00
Výsledek: Výhra 4:1

Detail:
CrossGuard - Kinzoku (Diamond) 2:0
Biomag - MrJones (Diamond) 2:0
Raab - NhcErco (Platina) 2:0
Satik - TheFrenzy (Diamond) 1:2
Raab, Biomag - NhcErco, NhcHanzenz (Masteři ve 2v2) 2:0

Soupeř: DRUCKWELLE Starcraft 2 (Německo)

Termín: 23.09.2011 20:30
Výsledek: Prohra 0:5

Detail:
CrossGuard - Ritty (Master) 0:2
GoodWill - Rain (Master) 0:2
Raab - eNjiin (Master) 0:2
Seip - Pressure (Master) 1:2
Raab, CrossGuard - Pressure, JusTiciTi (Master) 1:2

Soupeř: myRevenge e.V. (Německo) - 1. místo v ESL

Termín: 27.09.2011 20:00
Výsledek: Prohra 1:4

Detail:
CrossGuard - Ischizaki (Master) 2:0
LastGuard - IhiL (Grand Master) 0:2
Raab - skybrekear (Master) 0:2
Tulkas - RyF (Master) 0:2
Raab, CrossGuard - Ischizaki, RyF (Master) 0:2

1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 | 61 - 70 | 71 - 80 | 81 - 90 | 91 - 93