Česky  |  English

MENU

Informace
Fórum
Členové
Mediální partneři
Historie
Streamy
Výsledky zápasů

Výsledky zápasů

CW eEriness vs Inae

Termín: 2.2.2013 v 19h
Výsledek: eEriness 1:3 INAE, win INAE

Detail: Clanbase PZ nultý ročník
ESV Cloud Kingdom, 0:2 - Lumpas (Z) 0:1 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, 0:2 - Patolog (Z) 0:2 StorM(T)
ESV Ohana LE, 0:2 - Barkli (P) 0:3 Eiril(T)
ESV Ohana LE, 2:0 - TianxiaTom (Z) 1:3 XPierreX (P)

Clan War eSuba AT tým vs Inae, Bo9

Termín: 18.12.2012 v 20h
Výsledek: eSuba AT 4:5 INAE, win INAE

Detail:
ESV Ohana LE, MiddleMan (Z) 0:1 Seip (P)
ESV Cloud Kingdom, Wanty (T) 1:1 Seip (P)
GSL_Daybreak, Wanty (T) 1:2 InaeFury (P)
ESV Ohana LE, Selecta (P) 2:2 InaeFury (P)
ESV Cloud Kingdom, Selecta (P) 3:2 XPierreX (P)
GSL_Daybreak, Selecta (P) 3:3 Lancel (Z)
Antiga Shipyard, Veriol (Z) 3:4 Lancel (Z)
GSL_Entombed Valley, Meny (P) 4:4 Lancel (Z)
Shakuras Plateau, Meny (P) 4:5 Lancel (Z)

Clan War Combat Wombat tým vs Inae, Bo9

Termín: 15.11.2012 v 20h
Výsledek: CW 2:5 INAE, win Inae

Detail:
Antiga Shipyard, Zulacecek (P) 1:0 Car (Z)
Shakuras Plateau, Zulacecek (P) 2:0 Sevin (T)
GSL_Daybreak, Zulacecek (P) 2:1 Lancel (Z)
Antiga Shipyard, mek (T) 2:2 Lancel (Z)
GSL_Entombed Valley, MAVERICK (P) 2:3 Lancel (Z)
ESV Cloud Kingdom, Lobo (P) 2:4 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, Minomol (Z) 2:5 Lancel (Z)

Clan War Combat Wombat tým vs Inae, Bo9

Termín: 31.10.2012 v 20h
Výsledek: CW 5:3 INAE, win CW

Detail:
GSL_Entombed Valley, Lobo (P) 1:0 Rasputin (P)
Shakuras Plateau, Lobo (P) 2:0 Raab (T)
GSL_Daybreak, Lobo (P) 3:0 StorM (T)
ESV Cloud Kingdom, Lobo (P) 3:1 Lancel (Z)
Antiga Shipyard, shaday (T) 3:2 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, Mek (T) 4:2 Lancel (Z)
Condemned Ridge, Mek (T) 4:3 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, MAVERICK (P) 5:3 Lancel (Z)

Clan War w3c B tým vs Inae, Bo5; 5x 1v1 na bo3

Termín: 21.10.2012 v 20h
Výsledek: w3c B tým 2:3 INAE, win INAE

Detail:
GSL_Daybreak, ErrOr (Z) 0:1 Lancel (Z), 0:2
ESV Cloud Kingdom, PoweR (P) 0:2 Lancel (Z), 1:2
ESV Cloud Kingdom, qaN (Z) 1:2 Ulumulu (Z), 2:0
Shakuras Plateau, Sindar (Z) 2:2 LasiCZka (P), 2:0
ESV Ohana LE, Markus (T) 2:3 Eiril (T) , 0:2

Clan War Manevruj vs Inae, Bo9

Termín: 14.10.2012 v 19h
Výsledek: Ma 0:5 INAE, win INAE

Detail:
GSL_Daybreak, Gwynnbleid (T) 0:1 Lancel (Z)
GSL_Entombed Valley, ReinDed (P) 0:2 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, Sceletonx (T) 0:3 Lancel (Z)
ESV Cloud Kingdom, BlackMikes 0:4 Lancel (Z)
Shakuras Plateau, Streetwalker (T) 0:5 Lancel (Z)

tady je od klanu Manevruj, newska na celej klan war.

Clan War eEriness vs Inae, Bo9

Termín: 7.10.2012 v 19h
Výsledek: EE 5:3 INAE, win eEriness

Detail:
Condemned Ridge, lumpas (Z) 0:1 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, uniQFazer (P) 0:2 Lancel (Z)
ESV Cloud Kingdom, MURDERER (T) 0:3 Lancel (Z)
GSL_Entombed Valley, Frosty (P) 1:3 Lancel (Z)
GSL_Daybreak, Frosty (P) 2:3 StorM (Z)
Shakuras Plateau, Frosty (P) 3:3 Ulumulu (Z)
Antiga Shipyard, Frosty (P) 4:3 Rasputin (P)
Tal'darim Altar LE, Frosty (P) 5:3 Lancel (Z) žolík

Clan War eEriness vs Inae, Bo7

Termín: 30.9.2012 v 20h
Výsledek: EE 4:3 INAE, win eEriness

Detail:
GSL_Whirlwind, Blackbirds (P) 0:1 StorM (Z)
GSL_Entombed Valley, LRaide (T) 0:2 StorM (Z)
ESV Cloud Kingdom, wAx (P) 1:2 StorM (Z)
GSL_Daybreak, wAx (P) 2:2 Lancel (Z)
ESV Ohana LE, wAx (P) 3:2 LasiCZka (P)
GSL_Antiga Shipyard, wAx (P) 3:3 StorM (Z) žolík
Tal'darim Altar LE, lumpas (Z) 4:3 StorM (Z)

systém Bo7, hráč nasazován dokud není poražen + jeden žolík

Soupeř: FA SC2 (Rakousko)

Termín: 1.5.2012
Výsledek: Prohra 1:4

Detail:
Rasputin - ReDSkull (Master) 2-1
Storm - ImpacT (Master) 0:2
Eiril - Tom (Master) 0:2
Eladen - Blea (Diamond) 0:2
Raab, Storm - Tom, Impact (Master, Master) 0:2

Soupeř: Alien Invasion (ČR)

Termín: 27.04.2012
Výsledek: Prohra 0:4

Detail:
CrossGuard - Kačer 0:1
Eiril - Kačer 0:1
Storm - Kačer 0:1
Storm - Kačer 0:1

1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 | 61 - 70 | 71 - 80 | 81 - 90 | 91 - 93